Vetom 3 probiotyk na jelito grube

vetom

Pomocny przy problemach z grubym odcinkiem przewodu pokarmowego.

Normalizuje wchłanianie i metabolizm żelaza, wapnia, tłuszczów, białek, węglowodanów, trójglicerydów, aminokwasów, dipeptydów, cukrów, soli żółciowych, zakwaszenie środowiska w przewodzie pokarmowym.

Bierze czynny udział w oczyszczaniu ścianek jelita grubego z niestrawionych resztek pokarmu. Sprzyja aktywnemu wydalaniu toksyn z organizmu oraz niezakłóconemu dostarczaniu substancji biologicznie aktywnych i odżywczych.

Ma wpływ na normalizowanie: metabolizmu, trawienia i wchłaniania biologicznie aktywnych składników w przewodzie pokarmowym.

Stosowany jest jako dodatkowy środek na biegunkę infekcyjną, leczenie zapalenia cewki moczowej, wrzodów żołądka i dwunastnicy, chorób układu oddechowego, astmy, alergii, choroby popromiennej, miastenii, stwardnienia rozsianego, barreleosis.

Dodatkowe ma zastosowanie jako źródło mikroorganizmów probiotycznych – w celu usprawnienia pracy przewodu pokarmowego i przywrócenia mikroflory jelit.

Sposób użycia: stosować przez 10 dni po (2-3) dawki dziennie w trakcie lub po posiłku, popijając niewielką ilością wody, soku lub herbaty.

Przeciwwskazania: indywidualna nadwrażliwość na składniki preparatu.

Szczególne zalecenia: stosowanie w okresie ciąży i karmienia piersią po konsultacji z lekarzem.

Suplement diety nie wpływa na zdolność prowadzenia pojazdów i obsługiwania potencjalnie niebezpiecznych maszyn.

Postać produktu: 10 kapsułek po 0,33 g w blistrze, 5 blistrów w kartonowym pudełku, do którego dołączona jest instrukcja stosowania.

Probiotyk uważany jest za jeden z najsilniejszych produktów na jelita.

Pomaga organizmowi walczyć z większością znanych chorób, wykazuje swoje wyjątkowe właściwości w infekcjach jelitowych i zatruciach pokarmowych. Sprzyja szybkiej odbudowie struktury błony śluzowej jelit i normalizuje mikroflorę.

Głównym celem przyjmowania Vetom jest wzmocnienie układu odpornościowego.

Aby uzyskać jak najintensywniejszy efekt zalecane stopniowe stosowanie wszystkich produktów Vetom w całej ich złożoności.

Vetom to wyjątkowy probiotyk najnowszej generacji, który nie ma odpowiednika na świecie.

Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Utrzymanie prawidłowego stanu zdrowia wymaga zróżnicowanego odżywiania i prowadzenia zdrowego trybu życia.

Vetom 3

„Formuła Zdrowia”
ul. Warszawska 27/23
06-400 Ciechanów
NIP : 5661864817
www.formulazdrowia.pl
TEL : +48 577 859 472